Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA SPASMOCALM 40MG X 20CPR MAGISTRA (DROTAVERINUM), FUROSEMID 40MG X 20CP ZENTIVA, CIFRAN 500MG X 10CPR FILM, CIFRAN 500MG X 10CPR FILM (CIPROFLOXACINUM)

Număr anunț
DA25909791
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33641000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.466,20 RON
Valoare atribuită
3.466,20 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.466,20 RON

din 3.466,20 RON estimat