Atribuită
Cumpărare directă
Bonuri valorice pentru carburanti auto -Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA)
- Număr anunț
- DA25912422
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALIGNY (CUI 16384773)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.260,51 RON
- Valoare atribuită
- 45.260,51 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.