Atribuită
Cumpărare directă
Vacutainer biochimie - dop rosu clot activator 6 ml ( tub recoltare ) PET Vacutainere plastic Vacutainer hematologie dop mov K3EDTA 2 ml (tub recoltare) PET Vacutainere Vacutainer coagulare - dop albastru - NaCitrat 3.2%, 2 ml ( tub recoltare ) PET Vacutainere Vacutainer VSH - dop negru, 1.6ml (tub recoltare) sticla Vacutainere PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA25905743
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.112 RON
- Valoare atribuită
- 2.112 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.