Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A3 Absolut Paper Format A3 Greutate 80 g/mp Culoare Alb Ambalare 500 coli intr-un top, 5 topuri intr-o cutie Este o hartie ideala pentru copiere alb-negru si color, dar care poate fi folosita si pentru litografie. Este utilizata cu succes si pe fax-urile care functioneaza cu hartie plana sau pentru imprimante inkjet/laserjet. Produsele sunt libere de acizi, avand rezistenta mare in timp, de cel putin 150 de ani. Grad ridicat de alb si opacitate. Este hartia standard de birou pentru volume mari de copii alb/negru sau color si tiparirea in imprimante laser. Marca a fost conceputa special pentru toate tipurile de imprimante si copiatoare folosite in birourile de astazi.
- Număr anunț
- DA25937601
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 30197644-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263,80 RON
- Valoare atribuită
- 263,80 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.