Atribuită
Cumpărare directă
CS999986 Termometru digital de frunte cu infrarosu alb/albast/mov buc 1.00 170.00 LC000918 Masca protectie netesut 3 pliuri albastra 50 bucati/UM buc 2.00 75.00 SA070300 Con semnalizare 50 cm buc 5.00 40.69 CM000160 Dezinfectant multisuprafete Sterisol 1L buc 7.00 24.47 CM000163 Dezinfectant multisuprafete Sterisol 5L buc 1.00 104.00
- Număr anunț
- DA25885809
- Autoritate contractantă
- Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,15 RON
- Valoare atribuită
- 798,15 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.