Atribuită
Cumpărare directă
Pretul prevazut este aferent unei investitii cu lingimea pana in 10km si poate diferi in functie de distanta fata de locul investitiei si de perioada de executie a investitiei. Pretul se negocieaza pe toata perioada de executie a lucrarilor. Prestatorul se obliga sa executa serviciile prevazute în contract cu profesionalismul si promptitudinea cuvenite angajamentului asumat si sa supravegheze prestarea serviciilor, sa asigure resursele umane, materialele, echipamentele de care este nevoie. Servicii de diriginte de santier pentru lucrarea "Modernizare drumuri, strazi sau cai de acces in orasul FIliasi". In urma achizitiei sicap se va incheia un contract de prestari servicii.
- Număr anunț
- DA25887866
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- GMC DRUM PROIECT S.R.L. (CUI 41914897)
- Cod CPV
- 71521000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.