Atribuită
Cumpărare directă
Suprafata membrana (m2): 1.3, KUF (ml/h*mmhg): 11, KoA Uree (ml/min): min. 916, KoA Creatinina (ml/min): min. 614, KoA Fosfat (ml/min): min. 334, KoA B12(ml/min): min.139, Pierdere neglijabila de albumina, Eticheta suplimentara detasabila pt simplificarea evidentelor medicale, Sterilizare: Radiatii gamma, Membrana noncelulozica : a polysulfona Pro, Biocompatibilitate excelenta, Retentie validata de endotoxina, Rata ridicata de eliminare a ß2m : 0.7, Captuseala dializor: policarbonat, Masa izolanta de turnare: poliuretan, Grosime perete / diametru intern (µm): 40/200, Performantele in-vitro si datele fizice sunt conforme cu EN 1283, Perioada valabilitate la raft: 36 luni.Ambalare : 20 buc / cutie mai putin / DIALIZOR FX 10=5BUC
- Număr anunț
- DA25894201
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33181520-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,20 RON
- Valoare atribuită
- 303,20 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.