Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare apa minerala si plata, aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor Primariei Ghioroc, conform descrierii dumneavoastra

Număr anunț
DA25927302
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
DIVERS NOVA MARKET SRL (CUI 15945371)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.688,07 RON
Valoare atribuită
3.688,07 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.688,07 RON

din 3.688,07 RON estimat