Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart Samsung, diagonala display 146 cm, claritate 4K Ultra HD, interfata 3x HDMI; 1x RJ-45, CI+ slot; 2 x USB, 1x AV, 1x RF

Număr anunț
DA25921235
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,75 RON
Valoare atribuită
1.890,75 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,75 RON

din 1.890,75 RON estimat