Atribuită
Cumpărare directă
Platforma HospitalNet Platforma HospitalNET colectează date relevante, care se evaluează și se analizează, oferind tuturor utilizatorilor acces în timp util la indicatori statistici, economici. Facilitează evidențierea unei imagini de ansamblu a unității, de fiecare dată când acest lucru este necesar. Datele cu caracter confidențial sunt în mod automat filtrate, pentru a respecta în totalitate legislația în vigoare. In cadrul platformei HospitalNet, oferim urmatoarele: 1. Modul Online de Analiza, Codificare, Grupare si Evaluare ROvi DRG pentru spitalizare continua si spitalizare de zi Modul online DRGpedia.ro este un instrument de grupare și evaluare a cazurilor de acuți, cronici și spitalizare de zi. Prin introducerea datelor pe site-ul www.drgpedia.ro, veți obține informații exacte pentru fiecare caz în parte, din momentul internării pacientului, si anume: • Secțiunea Evaluare online - pe baza datelor introduse (diagnostic principal, diagnostice secundare, procedură principală, proceduri secundare, data nașterii, data internării, data externării, tip externare, sex, greutate), se obține valoarea relativă a fiecărui caz. In urma achizitiei directe se va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25905499
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
- Cod CPV
- 72316000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.