Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentatie studiu de piata Elaborare Documentatie de atribuire, in conformitate cu prevederile Legii nr. 98/2016 privind achizitiile publice, cu modificarile si completarile ulterioare, a HG 395/2019 - Normele de aplicare a Legii nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, a Ordinului nr. 1017/219 emis de Presedintele ANAP, precum si a tuturor prevederilor legale din domeniul achizitiilor publice Elaborare caiet de sarcini in baza specificatiilor tehnice Elaborare strategie de contractare Intocmire DUAE Elaborarea Fisei de Date a achizitiei Elaborarea de formulare si modele de contracte / acord cadru / contracte subsecvente Elaborare raspuns la solicitari de clarificari Consultanta pe parcursul derularii procedurii de achizitie, pana la semnarea contractului

Număr anunț
DA25906814
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
CONSIROUTE SRL (CUI 28030087)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat