Atribuită Cumpărare directă

1) LAVABIL KOBER 25KG - 17 buc * 61.3445 lei 2) LAVABIL EXTERIOR 15L - 4 buc * 117.6471 lei 3) TRAFALETE VAR - 5 buc * 12.605 lei 4) CT 126 20KG - 3 buc * 29.4118 lei 5) ADEZIV POLISTIREN - 3 SAC * 15.1261 lei 6) CIMENT 40KG - 2 BUC * 22.6891 lei 7) SET VOPSIT 110MM - 4 SET * 10.084 lei 8) REZERVA VOPSIT - 12 buc * 1.2605 lei 9) ADEZIV CM11 - 2 SAC * 32.7731 lei 10) PENSULA 40 - 5 buc * 2.9412 lei 11) PENSULA 60" - 5 BUC * 4.2017 lei 12) PENSULA 80" - 5 BUC * 7.563 lei 13) PENSULA 100 - 5 buc * 9.2437 lei 14) EMAIL ARGINTIU 750 ML - 5 BUC * 10.9244 lei 15) VOPSEA BEJ 4L - 10 buc * 55.4622 lei 16) VOPSEA SATIN GRENA 0.6L - 15 buc * 10.084 lei 17) VOPSEA GALBENA 750ML - 3 BUC * 11.3445 lei 18) VOPSEA NEAGRA SATIN 0.6L - 10 BUC * 10.084 lei 19) AMORSA 5L - 8 BUC * 13.8655 lei 20) BURETI SARMA - 10 BUC * 1.2605 lei 21) BURETI INOX - 10 BUC * 2.1008 lei 22) LAVETE MICROFIBRA - 20 BUC * 2.9412 lei 23) VOPSEA ALBA SATIN 0.6L - 15 BUC * 10.084 lei 24) VOPSEA MARON SATIN 0.6L - 10 BUC * 10.084 lei 25) COLORANT SAVANA 30ML - 3 BUC * 8.4034 lei 26)9 SURUB CAP TORBANT 6*40 - 200 SET * 0.1597 lei 27) PIULITA HEXAGONALA M6 - 200 BUC * 0.042 lei 28) SAIBE PLATE SPECIALE M6 - 200 buc * 0.042 lei 29) HOLSURUB - 300 BUC * 0.0504 lei 30) HOLSURUB - 200 BUC * 0.0336 lei 31) PANZA CIRCULAR LEMN 125 - 5 buc * 7.563 lei 32) DISC TAIERE 125 - 5 buc * 4.2017 lei 33) BANDA IZOLATOARE NEAGRA 20M - 3 buc * 1.6807 lei 34) GRATAR TRAFALET MARE - 3 buc * 3.7815 lei 35) DILUANT 0.9L - 20 BUC * 6.8908 lei

Număr anunț
DA25940761
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RM SARAT (CUI 24540040)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.655,91 RON
Valoare atribuită
3.655,91 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.655,91 RON

din 3.655,91 RON estimat