Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de publicitate, constand in promovare proiecte si programe derulate de Autoritatea Publica Locala prin intermediul CNIPT Topoloveni, la cererea achizitorului astfel: - publicare materiale publicitare – anunturi, comunicate, articole, - promovarea materialelor publicitare trimise de achizitor prin toate mijloacele media deținute S.C. INFO PRESS TOP S.R.L., incepand cu data de 10.07.2020 si pana la data de 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25936089
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- INFO PRESS TOP S.R.L. (CUI 40411625)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.