Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare din nitril, nepudrate, hipoalergenice, cu varful degetelor texturat, de culoare albastra. Datorita calitatii superioare si coeficientului cresut de elongatie se potrivesc si celor care poarta masura S Marcaj CE. Ambalaj colectiv cutie cu 100 bucati. Comanda minima: 10 cutii. prezenta tine loc de comanda. produsul sa fie insotit de decl de conformitate. dorim marimea S.
- Număr anunț
- DA25912002
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,76 RON
- Valoare atribuită
- 823,76 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.