Atribuită
Cumpărare directă
sapun lichid 15 buc domestos 10 buc ace inalbitor 14 buc saci menaj 35 l 20 role axion pasta 10 buc faras pvc 5 buc cif crema curatat 10 buc spirt 30 buc cozi mop 10 buc saci menaj 120 l 10 role rezerva mop 15 buc dero automat 2kg 12 buc dero manual 2kg 14 buc hartie igienica mica 200 buc solutie parchet 12 buc solutie geam 15 buc solutie mobila 8 buc bureti vase 15 buc hartie igienica mare 36 role maturi paie 4 buc galeti cu storcator 3 buc perii wc 6 buc lavete bucatarie 10 buc solutie covoare 5 buc fairy vase 11 buc manusi menaj 15 perechi servetele de masa 20 pachete cloramina pastile 1 cutie cos gunoi simplu 10 buc solutie gresie 10 buc servetele V 50 seturi
- Număr anunț
- DA25910151
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CAPITAN NICOLAE PLESOIANU (CUI 2649544)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,66 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,66 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.