Atribuită Cumpărare directă

costum medic, compus din bluzon in V cu maneca scurta si pantaloni cu siret in talie MARIMEA S - 10 BUC MARIMEA M - 15 BUC MARIMEA L - 15 BUC MARIMEA XL - 10 BUC

Număr anunț
DA25900239
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
CLEAN SILVER CONF S.R.L. (CUI 39460780)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat