Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile compus din: Truse prelevare trunchi cerebral ovine un set si bovine un set (set a cate 50 buc.)-- 375 lei setul, seringi cu ac de 5 ml 100 buc.-- 0,45lei bucata, varfuri pipeta galbene 40 pungi -- punga a 1000 bucati -- 36 lei punga, pipete de sticla clasa A de 1 ml - 7 buc, 2ml -2 buc , 5 ml - 2 buc si 10 ml - 2 buc, pipete Pasteur 3 ml sterile 300 buc ambalate individual -- 0.65 lei / bucata, pungi cu inchidere zip 200X300 mm 5 seturi a 100 buc -- 41 lei /set, micronixuri cu capac 500 buc -- 0.08 lei bucata
- Număr anunț
- DA25893900
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- E INTERMED SRL (CUI 17270092)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.788 RON
- Valoare atribuită
- 2.788 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.