Atribuită
Cumpărare directă
BX862 Fir Resorbabil cu ac BICRIL R 0 90CM 30MM 1/2 CERC ROTUND ROTUND DESCRIERE: BX835 - Fir acid poliglicolic rapid absorbabil, 3/0, L=75cm, ac 20mm, 1/2 cerc, rotund Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie DESCRIERE: BX875 Fir rapid resorbabil 1 90CM 40MM 1/2 CERC ROTUND DESCRIERE: BX808 Fir PGA rapid 2/0, L=75cm, 1/2cerc ac 30mm rotund PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25904955
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,08 RON
- Valoare atribuită
- 439,08 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.