Atribuită Cumpărare directă

Nr. Crt Denumire produs Cantitate U.M. Pret fara TVA Valoare fara TVA 1 Perforator 65 file Sax 618 1 BUC 109.04 109.04 2 Capsator 24-26/6, 20 file C20 1 BUC 5.76 5.76 3 Capse #24/6 1000/cutie Forster 64 Cutie 0.48 30.72 4 Capse #10 1000/cutie Forster 6 Cutie 0.35 2.1 5 Cub notite adezive 75x75mm 320 file multicolor brilliant Info Notes 20 Buc 5.56 111.2 6 Notes adeziv 50x40mm 3x100 file Info Notes 40 SET 1.45 58 7 Pix cu gel 0.7mm Forster 50 BUC 0.45 22.5 8 Pix cu gel 0.7mm Forster 10 BUC 0.45 4.5 9 Pix cu gel 0.7mm Forster 20 BUC 0.45 9 10 Tava documente Atlanta 12 BUC 10.35 124.2 11 Agrafe 32mm 100/cutie Forster 21 Cutie 0.84 17.64 12 Agrafe 50mm 100/cutie Forster 5 Cutie 1.78 8.9 13 Dosar plastic sina cu gauri 100 BUC 0.36 36 14 Dosar plastic sina cu gauri 100 BUC 0.36 36 15 Dosar plastic sina cu gauri 75 BUC 0.36 27 16 Dosar alb cu sina Forster 20 BUC 0.3 6 17 Intercalator 10,5x24cm 100/set 6 SET 6.33 37.98 18 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 16 Buc 5.1 81.6 19 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 11 Buc 5.1 56.1 20 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 8 Buc 5.1 40.8 21 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 5 Buc 5.1 25.5 22 Banda adeziva 18mmx33m 13 Rola 0.48 6.24 23 Dispenser pentru banda adeziva 19mmx33m 13 BUC 1.1 14.3 24 Banda adeziva pentru ambalat 48mmx50m Forster 11 ROLA 1.8 19.8 25 Banda dublu adeziva 25mmx50m Forster 11 ROLA 10.95 120.45 26 Foarfeca 21cm ergonomica 3 BUC 7.65 22.95 27 Aparat banda corectoare 4.2mmx6m Tombow 26 BUC 7.02 182.52 28 Suport reviste Office 2 SET 15.74 31.48 2

Număr anunț
DA25897297
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU (CUI 4751442)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.396,02 RON
Valoare atribuită
1.396,02 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.396,02 RON

din 1.396,02 RON estimat