Atribuită
Cumpărare directă
Solutie contra algelor /JBL PhosEx Pond Direct 5 l - 4 buc la pretul de 103.3 lei/buc ; Solutie contra algelor/JBL AlgoPond Forte 5 l- 4buc la pretul de 206.33 lei/buc ; Bacterii /JBL SediEx Pond 250 g - 70 buc la pretul de 19.32 lei/buc ; Bacterii/JBL SediEx Pond 2.5 kg - 9 buc la pretul de 143.73 lei/buc -cf. referat 10841/01.07.2020 -Administrare Spatii verzi
- Număr anunț
- DA25909978
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- KRONSTIL AQUARISTIK SRL (CUI 28561135)
- Cod CPV
- 24327000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.883,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.883,41 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.