Atribuită
Cumpărare directă
X655.1 Flacoane ROTH din sticla, 10 ml, 200 buc/1 pk -1 pk - 281.70 RON X657.1 Flacoane ROTH din sticla, 20 ml, 200 buc/1 pk - 1 pk - 337.66 RON YH70.1 Tava ROTH Rotilabo din otel inoxidabil, 190*120*40 mm - 1 buc - 110.56 RON - 4 buc - 442.25 RON YH73.1 Tava ROTH Rotilabo din otel inoxidabil, 340*210*60 mm - 1 buc - 152.32 RON - 4 buc - 609.28 RON AYE9.1 Cristalizator cu cioc ROTH, 2000 ml - 1 buc - 123.12 RON - 2 buc - 246.24 RON AYH0.1 Cristalizator cu cioc ROTH, 3500 ml - 1 buc - 146.60 RON - 2 buc- 293.19 RON XX34.1 Vase de evaporare ROTH Rotilabo din portelan, 558 ml, Ø 170 mm, 5 buc/1 pk - 1 pk - 468.36 RON - 4 pk - 1,873.45 RON 1565.1 Vase de combustie Haldenwanger 33, 60 ml, Ø 60 mm, 10 buc/1 pk - 1 pk - 520.25 RON - 4 pk - 2,081.01 RON Produsele vor fi insotite de certificat de calitate/declaratie de conformitate Persoana de contact: Loredana Vasilescu, tel. 0746.862168
- Număr anunț
- DA25923503
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 39225700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.164,78 RON
- Valoare atribuită
- 6.164,78 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.