Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator de pornire 12V-100Ah ZAP CARBON EFB (potrivit pentru masini cu sistem Start&Stop) Dimensiuni: 353x175x190mm Curent de pornire: 800 A = 1 buc..,.. Acumulator auto ZAP CARBON EFB 12V-75Ah, potrivit pentru autovehicule cu sistem Start&Stop. Dimensiuni Lxlxh: 276x175x175 mm Curent de pornire: 720 A = 1 buc
- Număr anunț
- DA25911072
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530,62 RON
- Valoare atribuită
- 530,62 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.