Atribuită
Cumpărare directă
Desktop - Procesor Intel® Core™ I5-9600K, HDD 1TB, BLACK, SATA3, 7200rpm, 64MB,GIGABYTE B365M 1151, RAM DDR4 8GB (1G x 64-bit), 2666MHz,MSI GeForce® GT 710, 2GB DDR3, 64-bit,ATX-500WH, ventilator 120mm, PFC Pasiva, Protectii SCP OCP OVP,Carcasa ATX, Cooler CPU,Office 2016 Home and Business 32-bit/x64. Kit mouse și tastatură USB 2 x UPS APC Back-UPS Pro 1500VA/865W, LCD Display (include TTV) 1 x UPS APC Back-UPS 1400VA, Schuko Sockets
- Număr anunț
- DA25906309
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.974,43 RON
- Valoare atribuită
- 17.974,43 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.