Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: BIBLIORAFT PLASTIFIAT A4 7,5 CM NOKI=20buc DOSAR A4 PL SINA SI PERFORATII NOKI.=400buc SFOARA BUMBAC=3buc CUB HARTIE 9X9 ALB=10buc HARTIE COPIATOR 80gr A4=50top BANDA ADEZIVA 19X33 =5buc SCOTCH 48X66 BEDAX=3buc BANDA ADEZIVA 66M X 48MM TESA MARO=2buc LIPICI STICK 20G KORES=10buc PERFORATOR 30 COLI MODEL P830 NOKI=3buc PERFORATOR 65 COLI MODEL P865 NOKI=1buc CAPSATOR 20 COLI 24/6 EM-8 NOKI=7buc DECAPSATOR NOKI=5buc CUTTER MARE CU SINA METALICA CN=2buc RIGLA 30 CM TRANSPARENTA DELI=5buc SUPORT VERTICAL=20buc CREION MECANIC ROTRING 0.5/0.7MM=10buc MINA CREION 0.7 HB BEGREEN PILOT=2buc PLIC DL SILICONIC 110X220=1000buc PLIC CU BURDUF 50 MM TB4 KRAFT=250buc CD-R SONY 48X 700MB=50buc ETICHETE BIBLIORAFT=50buc PIX CU GEL 0.7MM SUPER TRUE GEL FC=15buc PIX CU GEL 0.7MM TRUE GEL ALBASTRU FC=20buc STILOU= 2buc PIX CU MECANISM AIHAO=50BUC mai putin

Număr anunț
DA25899457
Autoritate contractantă
Comuna Paulesti (Consiliul local Paulesti) (CUI 15541160)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.421,04 RON
Valoare atribuită
2.421,04 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.421,04 RON

din 2.421,04 RON estimat