Atribuită Cumpărare directă

Eppendorf Dualfilter TIPS 50-1000ul, sterile pentru PCR, 960 buc, 0030077571 - 10 buc cu pretul 497,62 ron , conform ofertei primite .

Număr anunț
DA25916282
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.976,20 RON
Valoare atribuită
4.976,20 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.976,20 RON

din 4.976,20 RON estimat