Atribuită
Cumpărare directă
sapun lichid 10 buc domestos 8 buc ace inalbitor 8 buc saci menaj 35 l 8 role axion pasta 6 buc cif crema de curatat 8 buc spirt 30 buc cozi mop 5 buc solutie gresie 8 buc rezerva mop 8 buc dero automat 2kg 9 buc dero manual 2 kg 9 buc hartie igienica mica 150 buc solutie parchet 8 buc solutie geam 10 buc solutie mobila 7 buc bureti vase 10 buc tix praf de curatat 5 buc hartie igienica rola mare 24 role maturi paie 2 buc galeti cu storcator 2 buc perii wc 3 buc lavete bucatarie 8 buc matura pvc 4 buc solutie covoare 2 buc fairy vase 8 buc manusi menaj 6 perechi servetele 12 pachetecloramina 1 cutie servetele role 20 buc saci menaj 120 l 6 role manusi latex uf 1 cutie
- Număr anunț
- DA25910096
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CAPITAN NICOLAE PLESOIANU (CUI 2649544)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,37 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.