Atribuită Cumpărare directă

Autocolant " ASTEAPTA AICI" ----> 100 buc ---> 12.60 ron + tva / buc Autocolant " MASURI DE PREVENTIE" ----> 100 buc ----> 10 ron + tva / buc Autocolant "PASTREAZ DISTANTA" -----> 100 buc ----> 5 ron + tva / buc Autocolant " PURTAT MASTI" ----> 50 buc ----> 10 ron + tva /buc

Număr anunț
DA25898036
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
MULTI SCREEN PREST SRL (CUI 15884452)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.260 RON
Valoare atribuită
3.260 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.260 RON

din 3.260 RON estimat