Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele produse pentru curațenie: 1) Monorole, prosoape de hârtie 2 straturi 100ml pentru aparat cu derulare centrală = 110 role, 2) Saci menajeri 35 litri, rezistenți /50buc/set = 30 seturi, 3) Saci menajeri 80 litri/10buc/set = 10 seturi, 4) Hârtie igienică alba 3 straturi/10 role = 100 role, 5) Soluție de vase/litru = 5 buc
- Număr anunț
- DA25900187
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.064 RON
- Valoare atribuită
- 2.064 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.