Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea Contractantă dorește să achiziționeze PACHET MATERIALE INTRETINERE FATA DE MASA FELPATA 120X160CM 241 5 BUC PROSOP 50X100CM DIVERSE CULORI 4 BUC SET 2 PROSOAPE N-7704 N-5436A 2 SET FARFURIE INTINSA MARE 24 CM EX9244 20 BUC FARFURIE INTINSA MICA 19 CM EX9244 20 BUC BOL CERAMIC DIVERSE CULORI 20 BUC SET 3 LINGURI INOX 1101937 7 SET SET 3 FURCULITE INOX 1101944 7 SET CUTIT UTIL MANER ROSU BOLERO JJ12049 1 BUC CUTIT INOX MANER PLASTIC 19CM 1 BUC POLONIC 10 ALB 2 BUC SET CESCUTE 12 PCS SHS8795 1 SET CANA 8CM INOX 1101456 14 BUC CANA 9CM INOX 1101463 1 BUC SUPORT INOX PT USCAT TACAMURI 1100916 1 BUC IBRIC INOX 0,90L 11CM 67.11 1 BUC COS RUSTIC MARE 2256 5 BUC TOCATOR 6103 1 BUC TOCATOR CU MANER METAL 6065 1 BUC TAVA LUX 2127 2 BUC SUPORT TACAM SERTAR DREPT ALB 95010 1 BUC SET 2 RECIPIENTE PVC SARE+PIPER AB45 2 SET CUIER 2 AGAT CROM NEHIR 939 2 BUC - pentru Centru de zi copii defavorizați
- Număr anunț
- DA25906864
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,87 RON
- Valoare atribuită
- 810,87 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.