Atribuită Cumpărare directă

LEMN DE FOC FAG 50 MC, TAIATUL DESPICATUL SI TRANSPORTUL ICLUSE IN PRET

Număr anunț
DA25895871
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
PETRE FOREST INTERPREST SRL (CUI 32661965)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.750 RON
Valoare atribuită
14.750 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.750 RON

din 14.750 RON estimat