Atribuită Cumpărare directă

Mistrie,smoala general topizol 25kg,adeziv CM17,dreptar 3M,dreptar cu boloboc si manere 2.5M,dreptar cu boloboc 2.5M,furtun de nivel 20M,ata de trasat,saci menaj 240L ,coasa cu maner lung, folie protectie,ciue, sarma neagra 3mm,holsurub rigips,burghiu beton 6mm.

Număr anunț
DA25924929
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44812400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.375,37 RON
Valoare atribuită
2.375,37 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.375,37 RON

din 2.375,37 RON estimat