Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie in 3 pliuri, prevazuta cu ansa metalica nazala. - Asigura o buna respiratie - Se fixeaza perfect pe figura - dimensiuni: 180*95 mm - certificare CE 149:2009+A1:2009. Cutii de 50 bucati..

Număr anunț
DA25900967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TOMA CARAGIU"PLOIESTI (CUI 29169530)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
35113400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,50 RON
Valoare atribuită
416,50 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,50 RON

din 416,50 RON estimat