Atribuită Cumpărare directă

PC SI ACCESORII PC: 1 MOUSE A4TECH OP-720 USB 1 23.53 2 TASTATURA A4TECH KB-720 104 TASTE BLACK 1 32.77 3 NON SEGOTEP AND TOWER I5 2400 3100MHZ 4096MB SSD120 GB DVD 1 2054.62

Număr anunț
DA25901855
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.110,92 RON
Valoare atribuită
2.110,92 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.110,92 RON

din 2.110,92 RON estimat