Atribuită Cumpărare directă

Coloana cromatografica,analiza FAME Select FAME 100m x 0.25mm x 0.25um, 5190-9063 Vial din sticla bruna 2ml, 100/pk

Număr anunț
DA25900298
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
38432210-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.128 RON
Valoare atribuită
9.128 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.128 RON

din 9.128 RON estimat