Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta primita in urma anuntului nr. ADV1150890/05.06.2020 Spirometru Spirolab IV cu senzor pulsoximetru adult cu turbina reutilizabila - Mir Italia - spirometru grafic - se poate conecta la calculator - masoara un numar mare respectiv 26 de parametri -garantie aparat : 24 luni - producator MIR Italia - produsul prezinta Certificat de Conformitate , marca CE, Aviz Ministerul Sanatatii

Număr anunț
DA25927903
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33157400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.280 RON
Valoare atribuită
8.280 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.280 RON

din 8.280 RON estimat