Atribuită Cumpărare directă

Sistem Automat de Imunologie Conform oferta depusa cu nr.inreg.1179718/07.07.2020 si inreg. sub nr. 5609/08.07.2020 la Anuntul publicitar nr. ADV1156557/06.07.2020

Număr anunț
DA25939034
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
38434000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.247,65 RON
Valoare atribuită
73.247,65 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.247,65 RON

din 73.247,65 RON estimat