Atribuită
Cumpărare directă
Balon Erlenmeyer 300 ml / Vas Erlenmayer 300 ml gat larg, sticla termorezistenta NOTA : PENTRU LIVRARE AVEM NEVOIE DE URMATOARELE INFORMATII : 1.ADRESA DE LIVRARE COMPLETA 2.PERSOANA DE CONTACT: 3.NUMAR DE TELEFON MOBIL ( PERSOANA DE CONTACT ) 4.PROGRAM DE LUCRU:
- Număr anunț
- DA25901660
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,50 RON
- Valoare atribuită
- 202,50 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.