Atribuită Cumpărare directă

CARTON ALB A4 250GR/ MP, 250 COLI/ TOP

Număr anunț
DA25937498
Autoritate contractantă
FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,48 RON
Valoare atribuită
147,48 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,48 RON

din 147,48 RON estimat