Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de expertiza tehnica specialitatea constructii care sa efectueze obiectiuni la raportul de expertiza tehnica judiciara intocmit in dosarul nr 21976/3/2017 avand ca obiec pretentii in stabilirea contravalorii de folosinta a imobilului in litigiu pentru perioada 01.07.2014-23.02.2016
- Număr anunț
- DA25915822
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- THOT SRL (CUI 15667917)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.