Atribuită
Cumpărare directă
Se va incheia un act aditional la contractul cu numarul 2548 din data de 18.06.2020 pentru incheierea unei polite de asigurare pentru un autoturism marca SMART FORFOUR, tipul 451, varianta 52E5YO, 4 locuri, 1570 kg, cu numarul de identificare KLATF19Y1TD011078, cu valabilitatea de 30 de zile incepand cu data de 09.07.2020. Pret 153,07 Lei.
- Număr anunț
- DA25934118
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,07 RON
- Valoare atribuită
- 153,07 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.