Atribuită Cumpărare directă

cartus toner compatibil EPSON M2000 - 1buc, 22lei/buc cartus toner compatibil OKI B412 - 3buc, 26.60lei/buc drum unit compatibil BROTHER DR2401 - 2buc, 30.64lei/buc

Număr anunț
DA25935411
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
MIVAL GROUP SRL (CUI 14157715)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,08 RON
Valoare atribuită
163,08 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,08 RON

din 163,08 RON estimat