Atribuită
Cumpărare directă
MTN – 002 – GC-HSP 7820/7697 Servicii de mentenanta preventiva conform recomandarilor producatorului, 1 vizita/an. In cadrul serviciului de intretinere va fi efectuata 1 vizita pe an, conform unei date stabilite de comun acord. Descrierea serviciului: In cadrul acestui serviciu vor fi verificati parametrii generali de functionare ai echipamentului. Vor fi efectuate o serie de proceduri HW cat si operatiuni de curatare, ajustare, lubrifiere, inspectare si testare cu scopul de a reduce riscul defectarii echipamentelor si aparitiei timpilor morti in functionare. Beneficiarul are obligatia de a salva toate metodele si secventele inainte de a incepe procedura de initiere preventiva; Vor fi verificati toti conectorii, liniile de gaze si cablurile daca sunt fixate/stranse corespunzator, ca nu sunt scurgeri si nu prezinta uzura. Va fi verificata starea de functionare a ventilatoarelor; Se efectueaza verificare a ciclurilor de temperatura ale cuptorului; Se efectueaza verificarea si curatarea autosamplerului; Dupa efectuarea operatiunilor de mentenanta se se va efectua o injectie a coloanei in cadrul caruia va fi generata o cromatograma care va dovedi starea de functionare in parametri impusi de producator, se va anexa la raportul de service. CONDITII CONFORM CONTRACT
- Număr anunț
- DA25915688
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 50412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.