Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU BETON DIN8039 6X100 RUKO RK.209060 1BUC X 7.9832 DISC LAMELAR INOX/METAL /ZIRCONIU 125X22 P100 2BUC X 7.4790 DISC LAMELAR INOX/METAL 125X22 P120 KARBOS 1BUC X 7.4790 LAC AZUR 2,5L PIN 1BUC X 66.3866 REZERVA TRAFALET RADIATOR 120MM(21021) 1BUC X 12.1849 DILUANT NITRO 0,9L D209 KYNITA 1BUC X 6.2185 SET LACUIT (22402) 1BUC X 10.0000 DUBLU6+HSURUB 1PNG X 1.2605

Număr anunț
DA26091387
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,47 RON
Valoare atribuită
126,47 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,47 RON

din 126,47 RON estimat