Atribuită Cumpărare directă

AQUA MAGICA NECARBO 0,5 PET, conform cu oferta, 318 bucati in cadrul actiunii "Aradul in Romania Mare - Complex de actiuni stiintifice, culturale, de tineret si sport " privind evenimentul "UTA - unul dintre simbolurile Aradului" in data de 09.07.2020.

Număr anunț
DA25919461
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,38 RON
Valoare atribuită
289,38 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,38 RON

din 289,38 RON estimat