Atribuită
Cumpărare directă
- Protejeaza impotriva particulelor solide si lichide - Material: 100% polipropilena(PP) LAMINAT – INALTA PROTECTIE - Greutate material: 65 g/mp - Mansete si gluga cu elastic - Tip talie: cu elastic in talie - Tip fermoar: fermoar din plastic cu clapeta si banda de sigilare - ANTIBACTERIAN, HIDROFOB - Cusaturi sigilate
- Număr anunț
- DA25907098
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.