Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Toner 283X 3 x 84.03 lei + tva Toner 49X 1 x 84.03 lei + tva Toner 285A 2 x 84.03 lei + tva Toner 12A 2 x 84.03 lei + tva Toner 05A 2 x 100.84 lei + tva Toner Bizhub TN321 2 x 168.07 lei + tva Toner 230X 4 x 109.24 lei + tva Toner 410X 1 x 126.05 lei + tva Toner 412X 1 x 126.06 lei + tva
- Număr anunț
- DA25921890
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
- Cod CPV
- 30100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.899,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.899,12 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.