Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator NUMAR DE REFERINTA: 130503/133101 PRET DE CATALOG: 2.594,60 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: HE03.1 - Cutie depozitare pentru criotuburi ROTH Rotilabo, 133*133*53 mm - 1 buc - 81.09 RON - 10 buc - 810.90 RON 5481.1 - Perii de curatare ROTH, L 170 mm, 3 buc/1 pk - 1 pk - 49.93 RON - 2 pk - 99.86 RON 0576.1 - Scafa din HDPE ROTH Rotilabo, 125 ml - 1 buc - 17.17 RON - 2 buc- 34.34 RON 0578.1 - Scafa din HDPE ROTH Rotilabo, 512 ml - 1 buc - 34.40 RON K734.1 - Lingura din Remanit 4301 ROTH L 200 mm, 30*20 mm - 1 buc - 38.74 RON 079.01.001B - Suport albastru ISOLAB pentru eprubete cu Ø 13 mm, 84 orificii - 1 buc - 17.37 RON - 3 buc - 52.11 RON 079.01.003B - Suport albastru ISOLAB pentru eprubete cu Ø 18 mm, 55 orificii - 1 buc - 17.37 RON - 3 buc - 52.11 RON 31.070.562 - Standard lid PP GRINDOMIX GM 200 - 1 buc - 162.82 RON - 4 buc - 651.28 RON 24.460.047 - Knife of stainless steel GRINDOMIX GM 200 - 1 buc - 820.86 RON
- Număr anunț
- DA25948169
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.594,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.594,60 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.