Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat HEINNER Crystal 9000 BTU, Clasa A++, Functie incalzire, Filtru cu densitat,; Aparat de aer conditionat Star-Light ACM-12FOWF, Inverter, 12000 BTU, Clasa A++, Display, Control Wi

Număr anunț
DA25933445
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.615,90 RON
Valoare atribuită
19.615,90 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.615,90 RON

din 19.615,90 RON estimat