Atribuită Cumpărare directă

Unsoare multifunctionala litiu-calciu. NLGI 2 ISO-L-XCBHA-2 Ambalaj: butoi 180 kg. Preturile unitare au inclusa taxa de mediu de 0,30 lei/kg (conform Ordonantei 31/2013 intrata in vigoare la 01.01.2014)

Număr anunț
DA25921147
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
Furnizor / câștigător
PRISTA OIL ROMANIA SA (CUI 10791204)
Cod CPV
09221100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.758,40 RON
Valoare atribuită
3.758,40 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.758,40 RON

din 3.758,40 RON estimat