Atribuită
Cumpărare directă
Antigen HBs casete 200, termen de garantie mai mare de 12 luni, teste Anticorpi HCV casete 200 termen de garantie mai mare de 12 luni, teste Ag. Helicobacter Pylori 200 termen de garantie mai mare de 12 luni, teste R.P.R Carbon kit x 500 teste 1 kit termen mai mare de 6 luni Proteina C Reactiva CRP kit x 100 termen de garantie mai mare de 6 luni , 2 kituri TPHA kit x 200 teste 1 kit termen mai mare de 6 luni / 12 luni .
- Număr anunț
- DA25942871
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499 RON
- Valoare atribuită
- 1.499 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.